צור קשר
X

השאירו הודעה
ונחזור אליכם בהקדם:

הודעה נשלחה בהצלחה

סוף מעשה במחשבה תחילה

ליב סיון ותמר בר תורג'מן

אחת האיכויות שהושרו באימון שלי ובהוראתי ממסורת הויג'נאנה, לה אני מוקירה על מרבית השראתי, היא איכות אימון עם המון תשומת לב.  תשומת לב והטמעה של עקרונות כמו הרפיה, בינה, חיבור.  עם שנות ההוראה שלי הבנתי לדעת שאנשים מחפשים מודעות גבוהה הן בביצוע האסאנה, שתעשה כראוי ועם חיבור מושלם לגוף המתרגל.ת והן בתפיסת מציאות חיי היומיום. היוגה עבורי הוא תרגול פסיכופיזיופילוסופי. 

במהלך הסדנה נחשף יחד לטקסטים וננתח אותם יחד. ונדרוש להבין אותם (כפי שנהוג במסורת היהודית בלימוד בבית מדרש) . הטקסטים היוגים והפרקטיקה שהם מציעים מצליחים לשנות הוויה וגוף!!!  התרגול הפיזי (האסאנה) יותאם לכל מתרגלת בהתאם לרמתו וגמישותו במידת הצורך נשתמש באביזרים כמו רצועות, בלוקים, וכריות, למי שזקוק מומלץ להביא או להתייעץ. כל המתרגלים המתחילים והמתקדמים ימצאו עניין בבניית ולמידת התנוחות וביצוען כראוי! כך נוכל לגשת לתרגול עם המון מחשבה וידיעה ולהגיע לתוצאות מטיבות- סוף מעשה במחשבה תחילה.

נתרגל טכניקות נשימה פראנהיאמה ומדיטציה ייחודיים המתבססים על האימון עם מורתי נגה ברקאי רון ועל האימון האישי שלי .עולם הדימויים שאותו ליקטתי במשך שנים מקנה חווית תרגול ייחודית.  המון מסורות השפיעו על אופי ההוראה שלי השאדו, האיינגר, האשטאנגה, תאיוגה, יוגה תרפיה שלהם אני חווה את הידע שיש לי.מזמינה אתכם לחלוק בידע שרכשתי (19 שנים) ועדיין רוכשת.

 

במהלך התרגולים תצטרף אלינו, תמר בר תורג'מן,
מטפלת רגשית ומאבחנת דרך תת המודע, מקיימת טיפולים בסאונד הילינג, קערות טיבטיות וכלי נגינה אשר יוצרים יחד צלילים ותדרים עוצמתיים שחודרים עמוק אל תוך הגוף.
לצלילים המרפאים יש את היכולת לפתוח חסימות אנרגטיות לאזן את מרכזי האנרגיות בגוף , להוריד לחץ , להחזיר את השקט והרוגע וליצור ריפוי עמוק ועוצמתי. מזמינה אתכם לצלול לתוך הצלילים הרטטים והתדרים המרפאים אשר מאפשרים לכל אחד למצאו את הדרך לריפוי שקט וחיבור פנימי. 

 

להביא לסדנא : בלוקים, רצועות, מחברת, שמיכה, או כול ציוד אחר שתומך במשתתפי סדנתך.

 ליב סיון מפעילה באהבה את מרחב ההוראה ואימון -   LivYoga   שפועל בבאר שבע מאז שנת  2010.

קישור לעמוד הפייסבוק

הסדנא תתארח ב