צור קשר
X

השאירו הודעה
ונחזור אליכם בהקדם:

הודעה נשלחה בהצלחה

Journey within in Arava - weekend retreat

יוגי וישנו פאניגרהי (הודו)

חברים יקרים ואוהבי אהבה ורוחניות.

שלום לבבי ונמסטה,

ראשית אני משתחווה אל האלוהות שבתוכך ואני מברך אותך על המסע אל ה'עצמי'. 
המילה הזו 'עצמי ('SELF) אם אינה מובנת לנו, הופכת בלתי נראית וקשה למצוא אותה אפילו שהיא קרובה יותר מכל דבר בעולם הזה. אופיו של אותו 'עצמי' הוא אמת, אהבה, סקרנות ואושר. האהבה והשלום הם שקיימים. אחד שיודע את עצמו, הוא יודע הכל ואין לו צורך לדעת יותר שום דבר נוסף, בעוד אחד שלא מכיר את העצמי שלו, הוא לא יודע כלום. זה לא משנה כמה הוא מסתובב בעולם, וזה לא משנה אם הוא לומד אלפי ספרים באוניברסיטאות הגדולות.

האם אתם מעוניינים להכיר את העצמי הזה? אם כן, הצטרפו אלי. ברגע שתדעו את ה'עצמי' שלכם, החיים שלכם ישתנו. 
אין מספיק זמן בחיים שלנו. אנו מפזרים את זמננו על אוכל, משפחה, מדינה, חברים ותפקיד.  הצטרפו אליי ובואו נאפשר זמן ל'עצמי' למשך 5-3 ימים במדבר. 

יוגה היא האומנות של הכרת ה'עצמי', דרך אסאנה (תנוחה) מכירים את הגוף, דרך פראניאמה (נשימה) מכירים את הנשימה, באמצעות מדיטציה מכירים את הנפש ודרך שתיקה מכירים את העצמי. וכאן, אני הולך לקחת אתכם דרך כל ההתנסות -  הפיזית, ברמת האנרגיה , נפשי, רגשי ורוחני. נתרגל האטה יוגה, מדיטציה, נשימה, פילוסופיה, סאטסאנג (שיח אמת שאלות ותשובות), שירה, חניכה, מנטרה, התבוננות ותרגול שקט.

האם אתם מוכנים לזה?

לסאדהנה (תרגול) של  24 שעות? אני מוכן להציע את התרגול הזה, שיאפשר לכם זאת. ועוד בטרם תסיימו את הסדנה, תגלו בכם אדם שיש בו כל כל הרבה חמלה ואהבה, מאחר והוא שרוי לגמרי בעצמו.  

אני לא מכיר אתכם באופן אישי בזמן שאתם מזמינים, אבל אני יכול להרגיש את האנרגיה שלכם כבר עכשיו. ניתן להתחבר איתי בפייסבוק - Yogi Vishnu Panigrahi 
או ליצור איתי קשר בוואצאפ -  +919719630256 אם יש לכם שאלות.

דברים שכדאי לדעת - 
יש להביא בגדים לבנים לתרגול וחניכה מיוחדים
בבקשה לא להשתמש בשום בושם וריח בגופך במהלך תרגול מדיטציה
הביאו מזרן יוגה וכרית ולשבת ולתרגל
אני אביא עבורכם כמה דברים כמו מאלה (מחרוזת תפילה), טילק (אבקה) למצח (לריכוז בעין שלישית)
אנו סוגדים לאש האלוהית, אותה פגש ומימש משה על ההר. 
הביאו בגדים קלילים ללבוש במהלך האימון

הסדנא תתארח ב