צור קשר
X

השאירו הודעה
ונחזור אליכם בהקדם:

הודעה נשלחה בהצלחה

יובל פינגרמן וסיגל גור-לביא

חיבורים - יוגה ומיינדפולנס - SOLD OUT
יובל מורה ליוגה משנת 2006.סיים לימודים בני שלוש שנים בקורס למורים בכירים בהוראת יוגה בסטודיו של ענת צחור, שם לימד מתרגלים ומורים לעתיד במשך שש שנים. כעת מלמד בסטודיו 'לוטוס' ובסטודיו 'ניע'. בבעלותו : ״חדר- סטודיו ליוגה וטיפול״, שם מלמד שיעורים פרטיים ומטפל.

יובל הוא גם רקדן, שחקן, ובובנאי. לצד עבודתו הפרפורמטיבית והחינוכית, יובל הוא גם מטפל גוף-נפש באמצעות טכניקת 'גרינברג' משנת 1999.

נשוי למאיה ואב ליפתח אמרי ואייר.

סגנון ההוראה הייחודי אותו פיתח, משלב בין העולמות השונים בהם הוא נע ויוצר, ומתמקד בתרגול מדוייק של תנוחות היוגה (ברוח שיטת איינגר ) אלמנטים מהעולם הטיפולי והחדווה שבתנועה. כמורה ומחנך, יובל מביא לשיעוריו איכויות המעוררות בתלמידיו השראה לצלול לעומקו של התרגול היוגי, הפיזי והרוחני.

סיגל גור לביא

מורה ליוגה משנת 2006בעלת סטודיו ניע// ליוגה, מיינדפולנס ותנועה בשכונת ביצרון בתל אביב. מלמדת בצוות ההוראה בבית הספר להכשרת מורים לויניאסה יוגה של אובי ליפשיץ. בוגרת התוכנית לתרפיה מבוססת מיינדפולנס MBT באוניברסיטת בר אילן. בוגרת קורס הכשרת מורים לתנועה אותנטית.מעבירה סדנאות מיינדפולנס לקבוצות ומפגשי טיפול פרטניים של MBT מעבירה שיעורי אמפרוביזציה בתנועה ומפגשי תנועה אותנטית.

נשואה ואמא ל-4

חיה ומתרגלת את החיבור בין תנועה לנשימה בין המדיטציה לחיי היומיום.

אוהבת את המפגש עם המתרגלים ואת הקשר בין תודעת הלב למודעות בתנועה.