צור קשר
X

השאירו הודעה
ונחזור אליכם בהקדם:

הודעה נשלחה בהצלחה

שאלות נפוצות

למשך סוף שבוע אחד, הערבה כולה תלבש יוגה. מתחמי תרגול של מיטב המורים מהזרמים השונים ייפתחו לאורך כל הערבה, מצומת הערבה בצפון ועד קיבוץ אליפז בדרום. לאורך כ-180 ק"מ. בתי ספר ומרכזי יוגה רבים, תלמידים ומורים מכל רחבי הארץ יגיעו ויתרגלו יוגה יחדיו. המרחבים הפתוחים של הערבה במזג האוויר המדהים, בעונה הטובה ביותר במדבר, יאפשרו מפגש ייחודי המאפשר תרגול ושקט.
לא. כל תלמיד בוחר את המורה איתו הוא יתרגל. התירגולים הם סדנאות עומק ברמות שונות, כל משתתף בוחר סדנה מסוימת ואיתה נשאר לאורך כל הסופ"ש. ביום שישי בערב, נפגש כולם למפגש ה-unity, ביוגה בשקיעה בפארק תמנע.
ביוגה ערבה מוצע למשתתף מגוון רחב של סוגי יוגה שונים, כך שכל אחד יוכל לבחור לו את השיטה המתאימה לו ביותר. סגנונות התרגול השנה: איינגאר, ויניאסה, אשטאנגה, ויג'ננה, שיבננדה, שאדו יוגה, דארמה יוגה, קונדליני יוגה, יוגה פלאוו, יוגה נשית, אקרו יוגה, תאי יוגה ת'רפי, יוגה ומסאז', יוגה flow ומדיטציה עם קערות טיבטיות, יוגה במים וסדנאות מיוחדות למורים ליוגה.
סדנאות היוגה יתקיימו לאורך כל סוף השבוע. הסדנאות פתוחות לכולם, מתחילים ומתקדמים כאחד. במרכז ההזמנות שלנו, שהוקם במיוחד לרגל אירוע יוגה ערבה - ישמחו לעזור לך לבחור בדיוק את הסדנה שתתאים לך ולענות לך על כל שאלה.
אפשרויות הלינה מגוונות ורבות. כל ישוב מציע מבחר סוגי לינה. מקמפינג ועד צימרים מפנקים עם ארוחות בוקר תוצרת הבית. פרטים נוספים על אפשרויות הלינה והזמנת מקום יעשו דרך מרכז המידע שלנו.
באי סדנאות היוגה, מקבלים 6 ארוחות (2 ארוחות בוקר קלות ו4 ארוחות עיקריות) כחלק מחבילת יוגה ערבה אותה הם רוכשים. הארוחות יוגשו בישוב בו תתקיים הסדנה בה יתרגלו.
מה להביא?
מזרן יוגה לתרגול ובגדים נוחים ופנס!
בנוסף הביאו עמכם בגד ארוך ומחמם ללילה.
כחלק מהסדנאות השונות נצא להליכה ומדיטציה במדבר. איזור הערבה מלא במקומות יפיפיים לטיולים קצרים וארוכים שלא כדאי לפספס, אנא הביאו נעלי הליכה נוחות וכובע ובקבוק מיים אישי.
כמו כן מומלץ להביא עמכם מחברת וכלי כתיבה, לרשום דברים שיעלו בסדנה.

לערב שישי ליוגה בשקיעה, מומלץ להביא בגדים לבנים.

הלנים בחאן צריכים להביא עמם שק"ש או כרית וציפה (או סדינים ושמיכה) ומגבת! בקבוק מיים אישי.

במידה ולסדנה אליה נרשמתם יש פרטים נוספים שמומלץ להביא (משתתפים בסדנאות איינגאר! אנא בדקו בדף הסדנה אביזרים שמומלץ להביא עמכם!), אנו ניידע אתכם באופן אישי.

והכי חשוב אל-תוש : מומלץ להתמרח בכל יציאה בשעות הערב ;-)
כן! יש סדנאות שמתאימות במיוחד למתחילים- אנא אמרו למרכז ההרשמה כי הינכם מתחילים.
עלות כל סדנה משתנה לפי מחירי הלינה במקום. בחלק מהמקומות תוכלו לבחור בין צימר מפנק ויוקרתי לבין לינת קמפינג. המחירים כוללים בכל המקומות 6 ארוחות צמחוניות ובריאות.
כן, אך זה אפשרי רק בערב שישי, לאירוע המרכזי יוגה בשקיעה. שם תשתתפו במפגש יוגה מאחד, תהנו מהופעה מדברית וקבלת שבת.
מדיניות ביטול עסקאות

מדיניות ביטול העסקאות מבוססת על תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010. אנו ממליצים בחום לקרוא את תנאי הביטול לפני כל ביצוע עסקה.

פרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה הוא 14 יום מרגע ביצועה ובלבד שהביטול יעשה פחות מ 7 ימים קודם למועד תחילת השירות. בפרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה יחויב המבטל בדמי ביטול של 5% מערך העסקה אך לא יותר מ 100 ₪ בפרק הזמן שלאחר 14 יום ממועד ביצוע העסקה או ב 7 הימים קודם למועד תחילת השירות לא ניתן לבטל אותה כלל.

לצערנו, לא ניתן לבטל עסקאות רטרואקטיביות לאחר שהמזמין לא הופיע לקבל את השירות (NO SHOW).

לבירורים נוספים אנא פנו למשרדי יוגה ערבה ע.מ. 55813672 דוא"ל : yogaarava@gmail.com

לקריאה נוספת גלשו לאתר משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה או בטלפון 1-800-800-132

עסקה הינה כל הזמנה מאושרת שהתקבלה על ידינו. בין שהשרות בה טרם סופק , מסופק ברגעים אלה או סופקו בעבר, ולכן מדיניות ביטול עסקאות תחול עליה. הזמנה מאושרת תחשב הזמנה שאמצעי תשלום סופק עבורה, בין שנסלק או טרם נסלק בחברות הסליקה. הזמנתם וסיפקתם אמצעי תשלום - בצעתם עסקה. הזמנתם וטרם סיפקתם אמצעי תשלום - טרם בצעתם עסקה וטרם שוריין לכן מקומכם (כלומר אנו רשאים למכור את מקומכם לאדם אחר)

פרק הזמן הלוקח לקבלת החזר כספי
ביטול עסקה שנסלקה וקבלת החזר כספי מלא או חלקי תבוצע בפועל תוך 30 יום ממועד מתן האישור לביטול העסקה על ידי יוגה ערבה ע.מ. 55813672. עמלות שונות הנגבות על ידי גופיי סליקה שונים כגון חברות האשראי או אתרי אינטרנט לא יוחזרו ובכל מקרה של תביעות וטענות על סכומים אלה יש לפנות ישירות לחברות הסולקות. במקרים בהם העסקה שולמה על ידי כרטיס לחיוב מיידי בחשבון הבנק (כרטיס שאינו כרטיס אשראי) כמו כרטיס דירקט למשל עלול לקחת הזיכוי עד 45 יום וזאת בהתאם לנהלי חברות האשראי ועל פי נוהלי החזר כספים הנהוגים בחברות אלה.