צור קשר
X

השאירו הודעה
ונחזור אליכם בהקדם:

הודעה נשלחה בהצלחה

מה זה יוגה ערבה ?

 

יוגה ערבה הוא אירוע יוגה יחודי מסוגו בעולם. זו השנה העשירית שבמשך סוף שבוע שלם, מתקיימים למעלה מ- 40 סדנאות יוגה על כל רבדיה, וסגנוניותיה,עם בכירי המורים בארץ, ומורים אורחים מחו"ל. יוגה ערבה מתפרס על 200 ק"מ מעידן שבצפון ועד קיבוץ איילות שבדרום, משתתפים למעלה מ-60 בתי אירוח החל מחוות בודדים, חאנים, סויטות מדבריות, צימרים מפנקים ובתי אירוח בקיבוצים. בעצם כל הערבה לובשת יוגה למשך סוף שבוע אחד בשנה.  

מה- 31 באוקטובר עד ה-2 בנובמבר, הערבה תהיה עבורכם המתרגלים, מרחב בטוח לבוא לפגוש את עצמכם דרך הזרועות המחבקות של היוגה. זו הזדמנות נדירה לפגוש, להכיר, להעמיק, לחקור ובעיקר רגע רק להיות. הנופים כבר שם, המרחבים האינסופיים מחכים בעונה היפה ביותר לארח אתכם בערבה. 

השנה, יהיו מספר סדנאות מצומצם שאורכם יהיה חמישה ימים, מה-29 באוקטובר עד ה-2 בנובמבר. זו הזמנה לעצור את השיגרה ולתת לעצמכם זמן ארוך יותר להרפות, ללמוד ולפנות מקום לנשימה עמוקה יותר.

בקרוב מאוד, כבר תוכלו להתעדכן באתר בשפע הסדנאות שיתקיימו השנה. קחו את הזמן, לקרוא, להתרשם ולבחור לכם סדנא אחת, תוכלו לבחור לפני מורה, נושא, סגנון או אפילו לפי מתחם שבא לכם להתארח בו. כל סדנא תתארח במקום אחד לאורך כל הסוף-שבוע. כל סדנא תעסוק בנושא מסויים, ולכן תזכו לחוות לא רק את הפן הפיזי של היוגה, אלא גם להצלול אל תוך הפילוספיה היפה והעמוקה שלה או לקבל הבנה רחבה לגבי תזונה שתומכת באימון ובבריאות יציבה, לקבל כלים פרקטיים להתמדדות עם כאבים או אפילו לחוות שילוב עם סאונד הילינג, המבחר גדול והבחירה היא שלכם.

 

יוגה היא דרך לחופש, על ידי תרגול יוגה עקבי נוכל להשתחרר מפחד, סבל ובדידות"   

- ינדרה דווי - 

 

כל סדנא היא מסע, תהליך שמורכב מהתחלה, אמצע וסוף. העניין הוא ליצור תהליך עקבי של העמקה לאורך הסדנה, לכן אין אפשרות לעבור בין סדנאות,  או להחליף מורה.

 

 

ביוגה ערבה זו הזדמנות להיחשף למורה או להתנסות בסגנון תומך שיתן לכם/ן השראה להמשיך לקורס העמקה או הכשרת מורים. בשלושה או החמישה ימים שהערבה תחבק אתכם/ן אליה, יכולים להפתח בפניכם/ן עולמות חדשים.

הליווי של המורים המקצועיים, קהילת המתרגלים היפה, בתי האירוח המזמנים של הערבה המוקפים בנוף עוצר הנשימה, הטבע הפראי, ומגוון סגנונות הלינה, כל אלו הם הזמנה לבוא ולהתמסר לעצמכם/ן דרך היוגה. 

 

 

 

 יוגה ערבה זה ההפקה והחלום המשותף של מועצה אזורית חבל אילותמועצה אזורית ערבה תיכונה ושל צוות יוגה ערבה  

שרדהה דניאל נצר - עושה רוח בערבה

052-5999755 | ashramlove@gmail.com 

יאיר לדרמן - אירועים ושיווק חוויתי

050-2867945 | yairlederman@gmail.com 

אלה תמיר - ניהול ותוכן יוגה | יוגליל Yogaim

 052-8335954 | Elayogaarava@gmail.com

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------

Website Facebook 052-3665-935 | Yogaarava@gmail.com 

לצפייה במדיניות ביטול הזמנות לחצו כאן

לצפייה בלוח הזמנים של סופ"ש יוגה ערבה לחצו כאן

------------------------------------------------------------------------------- 

יחד אנחנו מלבישים את הערבה כולה ביוגה זאת השנה ה ע ש י ר י ת !

--------------------------------------------------------------------------