צור קשר
X

השאירו הודעה
ונחזור אליכם בהקדם:

הודעה נשלחה בהצלחה

לחגוג את החיים דרך יוגה

יוגי וישנו פאניגרהי (הודו) - SOLD OUT
הבנה עמוקה יותר של תנוחות היוגה הקלאסיות: תנוחות היוגה מרפאות את הגופים הפיזי, הנפשי והרגשי שלנו. כאן המשתתף ילמד את השיטה הנכונה של אסאנות היוגה לבריאות ושלום. השיטות יחולו על כל הרמות של מתרגלי היוגה. כאן תתאפשר ההבנה, איך התנועה לוקחת לתוך רמה עמוקה יותר של המודעות הגוף והנפש.

ריפוי באמצעות תרגילי פראניאמה שונים: לפרניאמה יש השפעה עמוקה יותר על הגופים העדינים שלנו. המשתתפים ילמדו סוגים שונים של טכניקות נשימה יחד עם הסתירות והיתרונות שבהם.

מסע לשלום דרך מדיטציה: אורח החיים שלנו הפך להיות מלחיץ כל כך בימינו, מה שמוביל ליותר מדי בעיות בחיים. כל הבעיות מתחילות מן השכל. אם נוכל לשלוט בשכלנו נוכל לשלוט בחיים שלנו. החיים יהיו טובים יותר. כאן תלמד איך לשבת, איך לנשום, איך להירגע ואיך להתרכז במדיטציה. אלה בסיסי יסוד תרגול שיעזרו לך להתאמן בקביעות בבית.

אורח חיים יוגי: החלק הגדול ביותר של יוגה מבוסס על אורח חיים. יוגה מלמדת אותנו איך להתעורר, איך לישון, איך לאכול, איך לעשות את הדברים היומיומיים שלנו כמו שצריך. באמצעות הבנת אורח החיים הזה, ניתן להשתחרר מסוגים רבים של מחלות ולחץ.

יצירת ושמירה על בריאות הגוף, השכל והנפש: איורוודה וריפוי ממלא תפקיד חשוב. אנו נבין כיצד לשמור על עצמנו באמצעות ריפוי יוגה ואיורוודה.

איך לחגוג את החיים: הבנה של הפילוסופיה של היוגה תעזור לך להבין מי אתה ומהי מטרת החיים שלך. ברגע שמגלים את התשובה לשאלות בסיס אלה, אפשר למצוא שמחה ואושר. החיים שלנו מלאים ספק ובלבול. רק בגלל שיצרנו דרך חשיבה אחרת. הפילוסופיה של היוגה מלמדת את שיטת החשיבה הנכונה ויצירת אישיות חדשה, שבה יש בהירות ושלום.

תוכנית זו איתי, מאפשרת לך להבין את החיים שלך יותר וליצור אהבה עצמית, באמצעות כך ניתן להעריץ את החיים ולחגוג אותם. תוכנית זו מצריכה כניעה ומסירות כלפי התרגול, אז, 3 ימים בלבד יספיקו כדי להעניק לך חוויה משנת חיים.

אני כה נרגש לפגוש אותך אישית בערבה ומצפה לראות אותך. אני אביא הרבה אהבה ואנרגיה מההימלאיה כדי לחלוק אתכם.

אם למישהו מהמשתתפים בתוכנית שלנו יש ספקות או שאלות אנא כיתבו לי בדוא"ל זה: yogivishnupanigrahi@gmail.com,
או whatsapp: +919719630256,
כדי לדעת יותר עלי אתם מוזמנים לבקר באתר: https://worldpeaceyogaschool.com/great -indian-yogi.php
הסדנא תתארח ב