צור קשר
X

השאירו הודעה
ונחזור אליכם בהקדם:

הודעה נשלחה בהצלחה
שלושה ימי ניקוי והתחדשות בפסטיבל יוגה ערבה, יוגה-צ'יקונג-תזונת ניקוי -מדיטציה וסאונד הילינג. בואו לחוות תהליך גופני שיש בו השפעה על המיינד, הרוח והנפש במתחם אירוח מפנק הכולל בריכה ובחלל תרגול גדול ויפהפה. במהלך הריטריט נסתנכרן עם השעון הביולוגי המולד שלנו נכיר בהשפעתו על איברי הגוף ותפקוד מערכות הגוף, נשתה ונאכל אוכל מאוזן ובריא. *יוגה ותנועה
*Yin Yoga - כדרך לשחרור מתח וכאבים
*מדיטצית מיינדפולנס
*נשימה והרפייה
*צלילים מרפאים בתדרי סולפג'יו מרחיבי תודעה

ככל בוקר נפתח בשתיית שוט ניקוי של לימון וג'ינג'ר ובתרגול צ'יקונג להעלאת האנרגיה, ארוחת הבוקר שלנו תורכב משייק עשיר על בסיס פירות/ירקות וסופרפודס (מזונות על) כגון: מאקה, ספירולינה וקקאו, בצהריים ובערב נאכל ארוחות צמחוניות ומזינות.
בויניאסה יוגה מתרגלים מעבר בין אסאנות ומקצבים, תוך הכרה בעוצמותינו ומגבלותינו. בסדנה נחווה יוגה של כל החושים, נכיר את שיטת ה Yin Yoga התרפויטית ומשנת החיים, נחווה סשן סאונד הילינג, נתרגל מיינדפולנס, מתיחות בזוגות, רצף צ'יקונג לשימור הבריאות, ואיך כל המתנות האלו יכולות להשתלב בטבעיות לכדי שלם. את הסדנה תלווה תמר צוברי, תזונאית ונטורופטית מנוסה, אשר תכין לנו שייק סופר פוד ושוט ניקוי, תשוחח ותלמד אותנו על עקרונות התזונה המאוזנת ועל חשיבות תהליך ניקוי תזונתי מדי תקופה. הסדנה מתאימה למתרגלים ותיקים, חדשים, למורים ליוגה. התאמות ינתנו אישית.
הסדנא תתארח ב