צור קשר
X

השאירו הודעה
ונחזור אליכם בהקדם:

הודעה נשלחה בהצלחה

פטרישה תילטמן וספיריט יוגה – צעד לתוך האור שלך!

פטרישה תילטמן (ברלין)
שיעור יוגה עמוק המייצג את רוח היוגה בצורתה הטהורה:
יישור חזק, דיוק ומיקוד ברור. זה תרגול אסאנה יוגה המיועד להגביר את האנרגיה שלך, לחזק את עמוד השדרה שלך, למקד את דעתך, ליצור מקום בלב שלך, ויותר מכל: להתחבר לרוח שלך!

שיחה: מבוא לפילוסופיה של הרוח יוגה, חלק א 'ו חלק ב': ארבעת היסודות - בתיאוריה ובמעשה
סדנה זו מציעה תובנה דרך ארבעת היסודות של רוח היוגה: כדור הארץ (בדגש על צורה ברורה), מים (זרימת תנועה), אש (כוח וגמישות), ואוויר (נשימה וחלל). על ידי התמקדות בבהירות, חופש ודיוק, נבחן מהי הוראת יוגה משמעותית ורלוונטית בזמנינו, הכוללת נקודות מבט ופרקטיקות פסיכולוגיות ופילוסופיות.

ספיריט יוגה: הציר האנכי והקשר לרוח
שיעור יוגה אינטנסיבי זה יעזור לך להתחבר לרוח הפנימית שלך. דרך בנייה שיטתית של תרגול יוגה זה, המתרגלים מתחברים אל הציר מרכזי של הגוף. תרגול מונחה מטרה זה מקדם תמיכה פנימית, יציבות ובהירות. סדנה זו מספקת את הבסיס לגילוי (מחדש) של הכוח עצמי וקביעת העוגן הפנימי.

שיחה: צעד לתוך האור שלך – קווים מנחים לתוך חיים משמעותיים ומכווני מטרה
בשיחה זו תספק פטרישיה תילמן תובנות ממסעה שלה כיוגיני ויזמית. היא תשתף מה היא למדה מתרגול על מזרן היוגה מעל 25 שנה, למה משימת חייה היא שימור מהות היוגה וכיצד היא נושאת ללא הרף את הרוח אל העולם.

ספיריט יוגה: לנשום!
תרגול ויניאסה ומודעות זה, הוא בעל התמקדות חזקה בפראניאמה ומֶדִיטָצִיָה. עדין ומעוצב בקפידה - מסע יוגה זה נועד ליצור מרחב בתוך הלב.

אתר האינטרנט של "ספיריט יוגה" ברלין : www.spirityoga.de
למי מתאימה הסדנא? לכול הרמות
איזה אבזרים להביא? שמיכה, בלוק ומזרן אישי.
הסדנא תתארח ב