צור קשר
X

השאירו הודעה
ונחזור אליכם בהקדם:

הודעה נשלחה בהצלחה

בין הקצוות- לחוות את המיטב מצמדי הניגודים

נגה וייס הריינטו
בסופ"ש זה נזכה לחוות את היאנג במיטבו בתרגולי בוקר מחממים שבהם נתמקד בתנוחות איזון על הידיים ותנוחות הפוכות. נוסיף מעברים ורצפים מגניבים במיוחד, שיתנו ערך מוסף לחוויה הכוללת של כל מפגש. אין צורך לדעת איך לבצע את המנחים הללו מראש- נגה מתמחה בלפרק תנוחות אלו לגורמים תוך לימוד פרטני וממוקד של כל תנוחה, מתוך היכרות עם נקודת המוצא של כל תלמיד בנפרד והבנה אנטומית ופילוסופית של היוגה. כמובן שגם הקשר לעבודה בקבוצה משמש אותנו לתמיכה ואנו נעזרים זה בזה, באביזרים בעמודים ובקירות כדי לשפר את היכולות שלנו.
בחלק השני של היום נאזן את כל ה"יאנג" הזה עם תרגול ין יוגה - שהייה ארוכה ורפויה בתנוחות ישיבה ושכיבה תוך מיקוד על הרגעת מערכת העצבים, שחרור מעטפת השריר והקשבה בלתי שיפוטית לדיאלוג הפנימי. זהו הסגנון שנגה הביאה איתה לישראל לפני שנה, כשחזרה לגור בארץ- ומאז היא מדריכה ארגונים, קבוצות, תלמידים ומורים ליוגה בהצלחה רבה להגיע למקום פנימי שקט, רגוע ומודע יותר.
בשל השילוב הייחודי של ין ויאנג- לפי עקרונות הרפואה הסינית- משתתפי הסדנה יזכו לחוויה יוצאת דופן בה הם גם יעבדו קשה ויחוו שיפור והתקדמות בתרגול שלהם, וגם יקבלו זמן איכות עם עצמם, עם השקט החיצוני והשיח הפנימי, תוך שיקום וריפוי הגוף.
הסדנא תתארח ב