צור קשר
X

השאירו הודעה
ונחזור אליכם בהקדם:

הודעה נשלחה בהצלחה

להזין...להאזין...להתאזן

שני הברי מארחת את איילת זיו
יוגה, תנועה ומדיטציות בליווי קערות טיבטיות וכלי נגינה מרחבי העולם עם שני הברי ואיילת זיו

יוגה היא כמו מוזיקה.... המקצב של הגוף....הפעימות של הלב....רחש הנשימה ורטט המחשבות. כל אחד מלחין את יצירת חייו, כשהתנועה והצלילים מפיחים בנו חיים. בספשבוע מדברי נחווה תרגול מעמיק המבוסס על עולם היוגה, הצ׳י קונג הרפואי, המגע והצלילים. המפגש מזמין אותנו "לכוון את הכלים", למתוח ולשחרר את המייתרים, להתמסר לתנועה ולצלילים מרפאים לצד השקט וההקשבה העמוקה.

דרך תנועת הגוף, פנימה והחוצה נפתח מרחב פיזי ואנרגטי שיחבר בין הרטט הפנימי שלנו – והרטט החיצוני של הקערות וכלי הנגינה, חיבור שיביא לשחרור, רוגע וריפוי.

*בסדנא נתרגל ונתנסה בתנועה מעולם היוגה, הצ'י קונג, הריקוד החופשי והמגע. נייצר תקשורת הבונה אמון בעצמנו ובאחר ומהווה גשר לאווירה פתוחה ותומכת, המאפשרת תהליך שחרור מיוחד במינו. האמון נרקם על ידי תקשורת ללא מילים ומאפשר לפרוץ גבולות ולחזק את הבטחון בעצמנו ובסובבים אותנו.

*sound healing and sound meditation מדיטציות ומפגש סאונד הילינג בתנועה ובשכיבה בלווי קערות טיבטיות וכלי נגינה שנאספו מרחבי העולם. נחווה חוויה ייחודית ואישית. הצלילים והקערות מונחים בעדינות על ומסביב לגופינו , יפעילו רטט הפועל בכל הממדים. רטט הפותח דלת ונתיב לאיתחול הגוף מחדש, להרפייה ולריפוי, לכיול מחדש של כל הרבדים: הפיזי, האנרגטי והתודעתי.
הסדנא תתארח ב